Василів Ігор Володимирович


Громадський активіст, підприємець. Народився 16 листопада 1979 року в м. Тернопіль, одружений, виховую 2 дітей. З 1986 року по 1997 рік - навчався в ЗОШ № 20 в місті Тернополі. У 2002 році здобув диплом про вищу освіту за спеціальністю «інженер-електрик» в Тернопільському технічному університеті ім. Пулюя. З 2006 р. до сьогодні є суб’єктом підприємницької діяльності. 

Illustration
icon

Цінності

Найвищою цінністю є Людина її права та свобода, а основним завданням держави є захист життя, здоров’я та приватної власності громадянина. 

icon

Цілі

Членство України в НАТО та ЄС, європейські дороги по всій території України, зміна виборчої системи на пропорційну з відкритими списками, запуск механізму референдумів,як основного інструменту прямого народовладдя.

icon

Соціальна відповідальність

Кандидат бере на себе відповідальність захищати інтереси та допомагати мешканцям свого округу, за допомогою наявних в депутата повноважень реагувати на звернення виборців округу, на основі яких буде формувати свій порядок денний у Верховній Раді.

Програма

  • 01. Оборонна сфера- Реформування Збройних сил і поліпшення матеріального забезпечення армії.
    - Встановлення видатків на оборону у розмірі не менше 5% ВВП.

  • 02. Виборче законодавство:Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента.Запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців

  • 03.Соціальна сфера:Запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію та стаж.Зменшення вартості ліків шляхом ліквідації несправедливих і корупційних націнок.Збільшення видобутку вітчизняного газу та розвитку «зеленої» енергетики для зменшення вартості комунальних послуг.

  • 04.ЕкономікаОбмеження олігархічних монополій і скасування формул на зразок «Роттердам+» в енергетиці.Боротьба з корупцієюПосилення відповідальності за корупційні злочини – зокрема, впровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів.Припинення свавілля правоохоронних органів і податківців щодо бізнесу.

  • 05.ІнфраструктураЗапровадження незалежного аудиту якості автомобільних доріг.

Зв’язатись за поштоюmoc.liamg%40ezvilysav

Зв’язатись за телефоном+38 096 366 53 83

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності